picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

 Jak mierzyć firany, zasłony i lambrekiny?


 

Z pewnością niejednokrotnie zastanawialiście się Państwo jak dobrać odpowiednią firankę, zasłonkę czy też lambrekin do wymiarów okna. W celu właściwego wyboru, należy w odpowiedni sposób dokonać pomiaru szerokości i wysokości okien oraz karnisza, które zamierzamy użyć.

 
Pokażemy Państwu wskazówki, na podstawie których ta pozornie trudna sztuka, okaże się dziecinnie prosta.


Czytaj więcej...

 

 

Jak dobrać rozmiar karnisza?Planujesz zakup karnisza i nie wiesz czym się sugerować, na co zwracać uwagę i jak prawidłowo go wymierzyć? Zapraszamy do przeczytania tego artykułu, po którym z całą pewnością, rozwiejemy wszelkie pytania i wątpliwości.

 
Najważniejsze jest to, aby przed zakupem karnisza dokładnie wymierzyć szerokość wnęki okna oraz szerokość parapetu.

 

Czytaj więcej...

 

 

Jaki najlepszy materiał na firany?


 

Firanki to bardzo uniwersalna i najczęściej wybierana dekoracja okienna. Z racji tego, że na rynku dostępnych jest wiele różnych wzorów, materiałów i przeróżnych opcji do wyboru, bardzo łatwo można wpaść w pułapkę.

 
Przy zakupie firanki, wybierając jej materiał, należy koniecznie zwrócić uwagę na jego uwarunkowania dotyczące zarówno prania jak i prasowania. Nie powinniśmy kierować się wyłącznie jej efektem wizualnym. 
 

Czytaj więcej...

 

 

Jakie firanki do pokoju dziecięcego?


 

Białe czy kolorowe? Gładkie czy kreszowane? Długie czy krótkie? Z zasłonkami czy bez? Z postaciami z bajek czy też nie? 
Na te i wiele innych pytań musimy sobie odpowiedzieć, aby wybrać firanki idealne do pokoju dziecięcego.

 
Odpowiedni wybór, będzie miał wpływ na to jak czuć będzie się nasza pociecha w swoim królestwie, jakim jest jego pokój - mały dziecięcy świat. 


Czytaj więcej...

   
Wyślij wiadomość bezpośrednio ze strony:O firmie        Lambrekiny        Firany        Nowości        Promocje        Cennik        Realizacja        Poradnik        Kontakt